سیکلت بانک
سیکلت بانک

سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری BRP کانادا برای برقی کردن محصولات خود

شرکت بی‌آرپی مستقر در کبک کانادا قصد دارد تا کل محصولات خط تولید خود را از جمله (جت اسکی، کارتینگ، موتورسیکلت و غیره) را برقی کند.

به گزارش سیکلت بانک، هرچند که این شرکت برای تحقق این برنامه وعده ۵ ساله داده است. اما، شروع دیدن مدل‌های برقی بی‌آرپی در بازار پنج سال کامل طول نمی‌کشد. زیرا، این شرکت اعلام کرد که اولین وسیله‌نقلیه الکتریکی آن تا دو سال آینده آماده خواهد شد.

رئیس و مدیرعامل BRP، گفت:

ما امروز بسیار هیجان‌زده‌ایم که از جزئیات بیشتر برنامه خود برای ارائه محصولات شکل‌دهنده به بازار رونمایی می‌کنیم که با ارائه گزینه‌های جدید الکتریکی، تجربه مصرف‌کننده را افزایش می‌دهد. ما از دانش مهندسی و قابلیت‌های نوآوری خود استفاده می‌کنیم تا بهترین استراتژی را برای تولید محصولات با انرژی الکتریکی تعریف کنیم.

بی‌آرپی به‌عنوان بخشی از روند توسعه پلت‌فرم وسایل‌نقلیه الکتریکی خود، رویکردی دوجانبه را در پیش گرفته است.

توسعه اجزای انرژی از جمله باتری و شارژر در مرکز توسعه وسایل‌نقلیه الکتریکی این شرکت واقع در کانادا متمرکز شده است. این بخش همچنین ادغام اجزای اصلی را در وسایل‌نقلیه کنترل خواهد کرد.

همچنین پیشرانه به‌طور جداگانه در تاسیسات “BRP’s Gunskirchen”، اتریش در حال توسعه است.

قابل ذکر است که بی‌آرپی پس از خرید دارایی‌های آلتا، یک شرکت خوش‌نام دوچرخ برقی الکتریکی در کالیفرنیا که در سال ۲۰۱۹ درهای خود را در میان مشکلات مالی بست، با تولید داخلی باتری‌های Rotax و تشکیل واحد تحویل نیرو شروع به جهش کرده است.

طبق گفته برنارد گای، معاون ارشد استراتژی جهانی محصول، ساختار توسعه‌ای که توسط بی‌آرپی به کار گرفته شده است باید به شرکت توانایی طراحی بالاتری بدهد:

ما با ایجاد گام‌هایی در دنیای برقی، ایجاد مرکز تخصصی EV خود را به وجد می‌آوریم. متخصصان تیم EV ما چابکی یک محیط راه‌اندازی را احساس می‌کنند و از منابع مالی بی‌آرپی و تجهیزات پیشرفته برای طراحی فناوری داخلی ما بهره‌مند می‌شوند.

پس از خرید دارایی‌های آلتا در سال ۲۰۱۹، شرکت بی‌آرپی ابتدا برنامه‌ای را برای چندین مدل وسیله‌نقلیه الکتریکی اعلام کرد. در این اطلاعیه تصاویر مفهومی جت اسکی برقی، اسنومبیل، موتورسیکلت، اسکوتر، تریک و سایر وسایل‌نقلیه برقی وجود داشت.

این توسعه می‌تواند به بی‌آرپی کمک کند تا با شرکت‌های قدرتمند رقیب مانند Polaris (که پس از ایجاد مشارکت با Zero Motorcycles، از یوتی‌وی الکتریکی جدیدی برای ترکیب فناوری وسایل‌نقلیه الکتریکی اخیر در مدل‌های مختلف پولاریس، رونمایی کرد)، از UTV جدید الکتریکی خود رونمایی کند.

منبع: موتورسیکلت نیوز

پایان پیام/

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question