سیکلت بانک
سیکلت بانک
درباره سیکلت بانک

 

خرید و فروش بی‌واسطه

   سایت «سیکلت بانک» وابسته به مجموعه رسانه‌ای پایگاه خبری «موتورسیکلت‌نیوز»، نشریه «صنعت‌موتورسیکلت» و سایت فروش «سیکلت کالا» است. این مجموعه با پشتوانه مدیریتی دو دهه سابقه مستمر در صنعت موتورسیکلت ایران و با شناخت وسیع از این بازار تاسیس شده است تا علاقه‌مندان و مصرف‌کنندگان این وسایل‌نقلیه بتوانند انتخاب دقیق و هوشمندانه‌ای را با توجه به بودجه، سلیقه و نوع نیاز خود داشته باشند. «سیکلت بانک» متعلق به «شرکت چترا محرک» به شماره ثبت 553300 در سال 1399 توسط «محمدعلی نژادیان» تاسیس شد. به دلیل توسعه فعالیت‌ها در مهر 1401 نام شرکت از «نوآوران موتورسیکلت کالا» به «چترا محرک» تغییر یافت.

 

نوع کالا و خدمات ارائه شده در سیکلت بانک

  • آگهی انواع موتورسیکلت
  • آگهی انواع دوچرخه
  • آگهی لوازم بازی کودکان
  • آگهی لوازم جانبی و قطعات
  • آگهی لوازم ورزشی (اسکوترها، اسکیت‌ها و…)
  • آگهی کالاهای فرهنگی در حوزه صنعت موتورسیکلت و دوچرخه (کتاب و مجله)

مزایای سیکلت بانک

1. اولین سایت تخصصی آگهی موتورسیکلت و دوچرخه در ایران که موسس آن هم خود طراح سایت است و هم دو دهه سابقه فعالیت مستمر در این صنعت دارد

2. با توجه به این‌که تعداد زیادی شرکت تولیدکننده و واردکننده در حوزه موتورسیکلت، دوچرخ‌ها و قطعات یدکی و لوازم جانبی وجود دارد و همچنین با توجه به تعداد بسیار زیاد محصولات در این زمینه‌ها، در نتیجه این سایت با امکانات و دسته‌بندی‌های حرفه‌ای خود می‌تواند در کمتر از یک دقیقه کلیه اطلاعات لازم را برای یک خرید هوشمندانه و آسان در اختیار کاربران قرار دهد. در واقع هدف سیکلت بانک این است که با گردآوری همه شرکت‌ها و محصولات در خود، بتواند زمان جستجوی خریداران را به حداقل برساند تا با یک ارزیابی دقیق خرید کنند

3. با توجه به شیوع کرونا، ترافیک، هزینه و مدت زمان رفت و آمد برای پیدا کردن محصول مناسب خود، گرانی و سهمیه‌بندی بنزین، کمبود جای پارک، احتمال جریمه شدن، هزینه طرح ترافیک و دلایل بسیار دیگر این سایت برای کاربران مقرون به صرفه‌تر خواهد بود

4. سیکلت بانک یک سایت کاملا قانونی است که مجوزهای لازم را اخذ کرده است

5. سیکلت بانک هوشمند است و کلیه مراحل برای خریدار در ۲۴ ساعت شبانه روز پیامک می‌شود

6. سیکلت بانک دارای یک سیستم یکپارچه بسیار حرفه‌ای و استثنایی ارسال تیکت (پیام) با قابلیت ارسال فایل، عکس و پیام صوتی است که کاربران و سیکلت بانک با هم می‌توانند ارتباط نوشتاری و صوتی برقرار کنند و پس از ارسال پیام یا پاسخ، برای طرفین پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می‌شود

7. سیکلت بانک امکانات بسیار زیادی را برای یک انتخاب هوشمندانه آماده کرده است

8. امکان درج بنرهای تبلیغاتی متفاوت و حرفه‌ای در سیکلت بانک وجود دارد

9. امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه به‌دنبال خدمات و محصولاتی می‌گردند که سیکلت بانک می‌تواند به‌راحتی این افراد را به یکدیگر برساند. در این سایت به آسانی می‌توانید نیازمندی‌ خود را بر اساس محله یا شهر و استان دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

* در سیکلت بانک کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما سیکلت بانک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

شرکت چترا محرک

آشنایی با موسس سیکلت بانک

محمدعلی نژادیان

محمدعلی نژادیان، موسس، طراح و سازنده سایت سیکلت بانک، در تاریخ 13 خرداد 1358 در تهران متولد شد. او عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است و حدود 21 سال به طور مستمر در صنعت موتورسیکلت فعالیت دارد.

ایشان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر مجله صنعت موتورسیکلت و همچنین پایگاه خبری موتورسیکلت نیوز با (گرایش اختصاصی و زمینه علوم پایه و فنی و مهندسی- خودروسازی و تعمیرات خودرو) است و قرار است سایت «سیکلت بانک» را جهت تبلیغات موتورسیکلت در سال 1399 تاسیس کند.

وی مولف چندین کتاب است و در سال 98 به عنوان دانش‌آموخته برتر و پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزیده شد. در سال های گذشته نیز در طی دوران دانشجویی، به عنوان (پژوهشگر برتر 1393)، (کارآفرین برتر دانشگاهی 1394) و (دانشجوی نمونه 1395) دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد و تقدیرنامه های بسیاری را از مسئولان نظام برای فعالیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی دریافت کرده است.

نژادیان پس از اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک از دبیرستان مروی تهران، وارد دانشگاه آزاد اسلامی شد و در مقطع کاردانی، رشته مکانیک گرایش صنایع اتومبیل، در مقطع کارشناسی، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت کارآفرینی، گرایش کسب و کار جدید را تحصیل کرد و در حال حاضر در مقطع دکتری کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مشغول به تحصیل است.

ایشان علاوه بر رشته‌های فوق، دوره‌های مختلف علمی، از جمله مهندسی فروش، مدیریت حل خلاقانه مسائل به روش تریز و همچنین مدیریت (ام.بی.ای)، گرایش تخصصی مدیریت استراتژیک را در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آموخته است.

او از سال 1394 به عضویت اهل قلم درآمد و در حال حاضر نیز، علاوه بر موارد ذکر شده مدرس کارآفرینی و خلاقیت و صاحب امتیاز و مدیرمسئول انتشارات و مجله «موفقیت‌شناسی» با (زمینه فرهنگی و اجتماعی) است.

ایشان سال 1397، در کتاب «موفقیت‌شناسی اقتصادی در راستای حمایت از تولید داخلی» که برای باشگاه پژهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی تالیف کرد، در فصل هفتم این کتاب، یک طرح ملی (پرونده اجتماعی شهروندان بر اساس حسن‌پیشینه و سوءپیشینه توسط سامانه فدا) را مطرح کرد که بسیار مورد توجه مسئولان کشور و رسانه‌ها قرار گرفت و در نهایت این طرح به مجلس شورای اسلامی و همچنین به دستور سردار پاسدار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی به سردار دکتر قصری، ریاست محترم پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا برای بررسی ارجاع شد.

سایت رسمی و اختصاصی محمدعلی نژادیان: www.successology.ir

 
 
question