سیکلت بانک
سیکلت بانک

اعلام تعداد تولید تایر موتورسیکلت و دوچرخه در ۱۰ ماهه سال 99

طبق آمار اعلام شده توسط تولیدکنندگان تایر، از ابتدای سال جاری تا پایان دی‌ماه، ۲۲۵ هزار و ۲۶۹ تن انواع تایر وسایل نقلیه تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش سیکلت بانک، بر این اساس طی ۱۰ ماهه سال جاری ۲۰ میلیون و ۹۳۱  هزار و ۱۴۷ حلقه تایر معادل ۲۲۵ هزار و ۲۶۹ تن، در کشور تولید شده است که هم به لحاظ تعداد حلقه و هم به لحاظ وزنی رشد ۲۱ درصدی را در مقایسه با ۱۰ ماهه نخست سال گذشته نشان می‌دهد.تا پایان دی ماه سال جاری، ۱۳۲ هزار و ۷۴۱ تن تایر خودروی سواری، ۲۰ هزار و ۶۹۵ تن تایر وانتی،   ۴۷ هزار و ۸۵۹ تن تایر باری و اتوبوسی، ۵۲۸۴ تن تایر راه‌سازی و صنعتی، ۳۶۰۹ تایر کشاورزی سبک  و ۱۵ هزار و ۸۱ تن تایر کشاورزی سنگین در کشور تولید شده است.

طبق آمار تایرهای تولیدی طی ۱۰ ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، به ترتیب ۲۴ درصد تایرهای سواری، ۹ درصد تایر وانت‌ها، ۱۵ درصد تایرهای باری و اتوبوسی، ۱۳ درصد تایرهای راه‌سازی و صنعتی، ۴۹ درصد تایر کشاورزی سبک و ۱۲ درصد تایر کشاورزی سنگین رشد تولید داشته‌اند.

همچنین در ۱۰ ماهه امسال با رشد ۳۲ درصدی ۱۶ هزار و ۱۸۲ تن لاستیک دوچرخه و موتورسیکلت و ۹۱۲۱ تن تیوب با رشد ۳۸ درصدی نسبت به ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۸ در کشور توسط تولیدکنندگان داخلی تولید شده است.

علاوه‌ براین از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان دی‌ماه،   یک میلیون و ۹۷ هزار و ۷۰۸ حلقه تسمه فلپ، نقاله، شیلنگ و غیره، معادل ۳۹۶۵ تن تولید شده کارخانه‌های تایرساز داخلی است.

پایان پیام/

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question